Nachádzate sa tu

Víťazi TAMAPO 2018

Máme tu výsledky zo súťaže fotoklubov. S radosťou sa chceme podeliť s verejnosťou a všetkými priaznivcami fotografie. Náš klub opať zvíťazil a získal zlato v súťaži fotoklubov s názvom TAMAPO 2018! Ďakujeme a tešíme sa.

Vyhlásenie výsledkov a odovzdanie ocenených bude 4.8.2018 o 10.00 hod. v Liptovskom Múzeu v Ružomberku.

2% z dane

2% z dane

Drahí priatelia a podporovatelia fotografie, budeme radi, ak podporíte náš fotoklub 2% z dane.

Podporte nás pri reprezentovaní nie len nášho krásneho mesta, kraja ale aj celej krajiny.

Informácie potrebné pre vyplnenie formulára nájdete v tejto tabulke:

Vernisáž 6. BARDAF INTERNATIONAL EXHIBITION 2017

V sobotu 18. novembra sa uskutočnila vernisáž 6. BARDAF INTERNATIONAL EXHIBITION 2017, kde boli vyhlásené výsledky tejto medzinárodnej súťaže. Dva ocenenia získali aj naši členovia, František Trusa - Bardaf čestné uznanie a Erich Reichel - Cena prímátora mesta Bardejov. Vystavené boli aj fotografie ďalších členov klubu: Dušan Macko, Peter Ilenčík a Patrik Kopčák.

Výstava v HOS v Bardejove

Naša výstava v Bardejove je už otvorená. Pozývame pozrieť, aj na konci augusta popri návšteve Bardejovských trhov. Čakajú na Vás naše práce - krásne veľké panely v rozmere 90x60cm.

Výstava trvá od 28.7.2017 do 31.8.2017 v galérii Hornošarišského osvetového strediska na Rhodyho 6 v Bardejove.

Štyri ocenenia na Zoom 2017

Na medzinárodnej okružnej súťaži Zoom a v samostatných porotách v krajinách Izrael, Ukrajina a Slovensko  naší členovia Slavko Hudák a Patrik Minár získali spolu 4 ocenenia.

Slavko Hudák:

  • NATIONAL Gold Medal, foto -,,Four"
  • SALON Silver Medal,  foto-,,Two worlds"
  • Salon Diploma, foto-,,Two worlds"

Patri Minár:

  • FIAP Blue Ribbon, foto-,, Kalvaria in a haze"

 

Vernisáž 5. Bardaf International Exhibition

V Bardejove už po piatykrát usporiadal Bardejovský fotoklub Bardaf medzinárodnú fotografickú súťaž Bardaf International Exhibition. Zúčastnilo sa jej vyše 240 fotografov z piatich kontinentov. Trojčlenná medzinárodná porota posudzovala vyše 2100 fotografií. Spolu sme získali 6 ocenení a náš fotoklub bol vyhodnotený ako najúspešnejší. Za pekný fotoreport ďakujeme Lacovi Lukáčovi.

Otvorenie výstavy umeleckej fotografie Maďarsko - Nyíregyhaza.

Členovia nášho fotoklubu sa zúčastnili otvorenia výstavy Fotografický salón prešovskej Galérie Átrium pri príležitosti Slovenských dní v Nyíregyháze, kde medzi vystavovanými dielami sú aj fotografie členov nášho fotoklubu. Krátku fotoreportáž nájdete pod článkom.

O tejto udalosti nájdete krátku správu aj na oficiálnej stránke mesta Prešov.

Stránky